przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire

przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire 

ZAUFAJ SPECJALISTOM

Przeszczep włosów w Turcji

  • polski
  • angielski
  • rosyjski

Klinika w centrum Stambułu

Zabiegi wykonywane są przez jednego z najlepszych specjalistów od przeszczepu włosów w Turcji. Wykorzystujemy metodę FUE lub DHI.

Pobyt w luksusowym hotelu

W czasie pobytu mieszkasz w czterogwiazdkowym hotelu niedaleko kliniki. Spędzasz w nim 2 noce. W sumie w Stambule jesteś 3 dni.

Transport VIP - lotnisko, hotel, klinika

Po przylocie do Turcji, na lotnisku, czeka na Ciebie kierowca, który zabiera Cię do hotelu. Przez cały okres pobytu masz zapewniony transport pomiędzy hotelem – kliniką – lotniskiem.

najlepsi specjaliści

Sprawdzony zespół medyczny

Od kilku lat przeprowadzamy zabiegi z jednym z najlepszych specjalistów od metody FUE. Klinikę w której będzie wykonujemy zabiegi dobieraliśmy pod kątem jakości wyposażenia oraz wygody i bezpieczeństwa klientów. Najważniejszy jest jednak lekarz i jego zespół wykonujący zabieg do których mamy pełne zaufanie, a spektakularne efekty przeszczepów i pozytywne oceny naszych klientów są tego potwierdzeniem.

najlepszy polski opiekun

Zawsze polski opiekun podczas całego pobytu.

Nie musisz dopłacać, polski opiekun w każdym pakiecie do Twojej dyspozycji, podczas całego pobytu w Stambule. Nasz opiekun jest również konsultantem klinik medycyny estetycznej i doskonale zna wszystkie zagadnienia związane z przeszczepem włosów. Adam ma doskonały kontakt z klientami kliniki i będzie Ci służył pomocą nie tylko podczas zabiegu.

Oferowane zabiegi

Oferujemy zabiegi metodą FUE i DHI

85% klientów wybiera FUE
0%

Pracujemy tylko z najlepszymi zespołami medycznymi w Turcji, zawsze z lekarzem. Zabiegi są przeprowadzane w Yoo Clinic, nowoczesnym i designerskim centrum medycyny estetycznej w Stambule. Klinika posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 10002.

Dlaczego Turcja?

0%

Prawie 90% Europejskich klientów wykonuje przeszczep włosów w Turcji

W samym Stambule jest ponad 400 specjalistycznych klinik przeszczepu włosów. 

Doświaczenie lekarzy jest nieporównywalnie większe niż w innych krajach europejskich.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jakie są nasze przewagi?

Zespół najlepszych specjalistów

Pracujemy zawsze z tym samym zespołem. Zarówno lekarze jak i technicy oraz asystenci, posiadają wieloletnie doświadczenie w przeszczepach włosów.​ Klinikę w której będzie wykonany zabieg dobieramy pod kątem jakości wyposażenia oraz wygody i bezpieczeństwea klientów. Najważniejszy jest lekarz i jego zespół wykonujący zabieg. Niezmienie od kilku lat współpracujemy z tym samym zespołem medycznym.

Brak ukrytych opłat i prowizji
Płacisz bezpośrednio w klinice w dniu zabiegu. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.​ Nasza cena jest odzwierciedleniem cen które są na rynku tureckim.
Jesteśmy z Polski
Zarówno podczas organizacji zabiegu, jak również podczas pobytu w Stambule będziesz pod opieką polskiego konsultanta/opiekuna
Zapewniamy pełen komfort i bezpieczeństwo dla naszych Klientów.
Nasz rezydent w Stambule jest w stałym kontakcie z klientami i pomaga w przypadku pytań lub wątliwości.
Pomagamy bezpłatnie znaleźć najlepsze połączenie lotnicze.
Zależy nam żeby Twoja podróż obyła się w optymalnym dla Ciebie czasie, zarówno pod kątem ceny jak i terminu wylotu. Dlatego dajemy Ci możliwość wspólnego wyszukania najlepszego terminu lotu.
Po przeszczepie będziemy z Tobą w stałym kontakcie.
Udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących okresu rehabilitacji po zabiegu i odpowiemy na każde pytanie.
Bezpłatny test COVID PCR przy powrocie do kraju

Wszystkim naszym klientom zapewniamy bezpłtny test na Covid przy powrocie do kraju. Już nie musisz się martwic o kwarantanne w Polsce.

ile to trwa

Harmonogram 3 dni w Stambule

Standardowa długość pobytu w Stambule to 3 dni. Zabieg przeprowadzany jest następnego dnia po przylocie. Poniżej przedstawiamy skrócony harmonogram pobytu. 

Dzień pierwszy - Przylot do Stambułu

Tego dnia musisz tylko dolecieć do Stambułu, godzina przylotu jest dowolna i zależy od Ciebie. Na lotnisku będzie czekał kierowca który zawiezie Cię do hotelu. Skontaktuje się z Tobą również nasz opiekun i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dzień drugi - Zabieg

Po śniadaniu w hotelu, razem z naszym opiekunem udasz się do kliniki na zabieg. Przed zabiegiem będziesz miał zrobione podstawowe badania oraz przejdziesz konsultacje z lekarzem. Podczas konsultacji oraz zabiegu będzie obecny nasz polski opiekun. W przerwie zabiegu otrzymasz w klinice obiad.

Dzień trzeci - Kontrola po zabiegu i powrót do domu

W godzinach przedpołudniowych przejdziesz kontrole pozabiegową w klinice. Otrzymasz kosmetyki, leki oraz informacje dotyczące pięlegnacji głowy. Tego dnia wracasz do Polski, kierowca odwiezie Cię na lotnisko.

Sprawdź efekty po zabiegu

Zobacz jakie efekty po zabiegu uzyskują nasi klienci. Wszystkie zdjęcia należą tylko do naszych klientów z Polski.

Na podstawie 16 opinii.
Stefan Arnold
Stefan Arnold
2021-01-11
Zweryfikowana
Kuba Serafin
Kuba Serafin
2020-12-29
Zweryfikowana
Wykonałem zabieg z pomocą Jack Strong Hair 10 dni temu. Sam zabieg odbył się w malym szpitalu w profesjonalnym gabinecie. Wyjazd zorganizowany bardzo dobrze, wizyta trwał 3dni- w tym jeden dzień wolny, na zwiedzanie. Opieka Adama na miejscu- 100% profesjonalna. Sam Adam jest bardzo zaangażowany, bardzo dba o szczegóły w dniu zabiegu- dopytuje wielokrotnie jak się czujesz, czy nie zimno, czy boli, czy przerwa potrzeba itp. Tłumaczy, wyjaśnia wszystkie szczegóły, pomaga w trakcie konsultacji ustalić właściwą dla Ciebie linie włosów. Postawa bardzo cenna- dająca duży spokój i przewidywalności tego, co się kolejno będzie działo w trakcie zabiegu. Po zabiegu komplet z informacji, kosmetyki na drogę. Po powrocie do Pl bardzo dobry kontakt i porady. Przed wyjazdem miałem wiele obaw i rozterek. Z Jack Strong Hair w zasadzie poruszasz się cały pobyt na zabieg i kolejne dni po zabiegu, jak po sznurku- komplet grafik i informacji dostaniesz na maila, wskazania przed i po zabiegu. Kosmetyki, kontakt i pełna kontrola stanu gojenia. Dziś efekt po 10 dniach super- jest wrażenie małego lasu włosów na głowie 😂 Polecam Jack Strong Hair👍💪🙂
Kolia Mytiuk
Kolia Mytiuk
2020-12-29
Zweryfikowana
Chce podziękować Jack Strong Hair za zabieg, a szczególnie opiekunowi Adamowi za opiekę i wsparcie. Wszystko było super, obsługa była po prostu świetna. Wynikiem zadowolony na wszystkie 100%
Bartlomiej Serafin
Bartlomiej Serafin
2020-12-23
Zweryfikowana
Witam wszystkich którzy zamierzają wybrać się po włosy do Turcji. Ja byłem z bratem w zeszłym tygodniu. Jack Strong Hair to super ludzie bardzo zaangażowani w to co robią mają doktora który jes mistrzem w tej dziedzinie. Bratu przesczepili 4300 graftów u mnie 5000 coś niesamowitego jaki kawał roboty wykonali. Moim zdaniem najlepsi na rynku gorąco polecam. Do tego super człowiek Adam który jest opiekuem na miejscu. Wszystko załatwi we wszystkim pomoże. Dzięki Jack Strong jesteście najlepsi 💪💪💪
Jerzy Leszczewski
Jerzy Leszczewski
2020-12-15
Zweryfikowana
Jestem bardzo zadowolony z mojej transplantacji. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Na samym początku przez polski oddział, późnie turecki. Miałem przeszczepione 5000 graftow. Zabieg odbywał się w klinice w iStambule przez doświadczonego lekarza i jego załogę. Na miejscu (oraz po powrocie do domu) cały czas czuwał przy mnie Adam i informował mnie o wszystkim oraz odpowiadał na wszystkie pytania. Jak najbardziej POLECAM :)))
Wojciech L
Wojciech L
2020-12-03
Zweryfikowana
Jestem kilka dni po przeszczepie włosów przez Jack Strong Hair. Wykonano mi 4500 grantów z czego jestem MEGA zadowolony ponieważ myślałem że zazwyczaj robi się mniej podczas jednego zabiegu a tu niespodzianka🎁. Myślę że za kilka dni nie będzie śladu po zabiegu, pozostanie tylko czekać na efekt końcowy. Co do całej procedury i organizacji przyjazdu wszystko 10 na 10.Kierowca czekał na mnie na lotnisku potem spotkanie z Adamem tłumaczem i opiekunem który cały czas czuwał przy mnie i odpowiada na moje pyt. przed i po zabiegu.Następnie zameldowanie w Hotelu 4 gwiazdkowym na 3 doby że śniadaniami. W pierwszy dzień zwiedzanie Stambułu. 2 dzień zabieg z przerwą na obiad. Podczas zabiegu lekarze cały czas pytali czy boli czy jest ok. Adam co chwilę zaglądał do mnie i spełniał moje prośby. Wszystko w znieczuleniu a więc leżąc na plecach było bardzo przyjemnie. 3 dzień śniadanie, zwiedzanie Stambułu, zdjęcie opatrunków, pierwsze mycie głowy., (dostałam jeszcze wiele leków szampon, tonic, antybiotyki, przeciwbólowe, itp) do tego poduszkę na kark do samolotu oraz t-shirt z logo. Popołudniu kierowca ViP zabrał mnie na lotnisko. Najważniejsze że mam kontakt z Adamem i błyskawicznie odp. na moje pytania. Wydaje mi się że za umiarkowane pieniądze dostałem bardzo wiele… POLECAM
Marcin K
Marcin K
2020-11-16
Zweryfikowana
Właśnie jestem świeżo po zabiegu.Przeszczepiono mi mniej więcej 4500 graftow Muszę powiedzieć, że na razie nie żałuję swoje decyzji. Pełen profesjonalizm, pełna kultura i przyjazna atmosfera. W klinice cały zabieg przeszedł bardzo sprawnie i szybko bolesna jest tylko część kiedy podają znieczulenie😉poza tym pełen relax .. co do efektów trzeba będzie poczekać… Na koniec najważniejsze! Opiekun Adam pełny profesjonalizm👍Od samego przylotu jest z Tobą w kontakcie na każdym etapie zabiegu,na bieżąco wszystko tłumaczy i objaśnia co chwile zaglądał i pytal „Marcin czy wszystko ok?” jest ze mną w kontakcie też w Polsce po powrocie Uważam, że jeśli ktoś myśli o przeszczepie włosów i nie chcę wydawać fortuny (no chyba że zależy mu na paradowaniu po lotnisku w opasce znanej kliniki😉) to śmiało polecam.
Przemek tomasz
Przemek tomasz
2020-06-02
Zweryfikowana
9 stycznia miałem zabieg przeszczepu włosów dokładnie 4500 grafów zaraz mija prawie 6 miesiecy i efekt jest naprawdę mega! Od 3 miesiąca po zabiegu zobaczyłem zarys tego co jest teraz i z każdym kolejnym tygodniem widziałem progres 🙃🙃🙃 jestem bardzo zadowolony samopoczucie moje jest dużo lepsze. Jedna z moich najlepszych decyzji w życiu sam zabieg jest bezbolesny. Osobiście serdecznie polecam 😁
Jurek
Jurek
2020-03-03
Zweryfikowana
Jestem po przeszczepie włosów w Turcji ,w klinice Metropolmed 3500 graftów za pośrednictwem Jack Strong Hair . Polecam każdemu tą klinikę, wysoka jakość za przystępną cenę. Poza tym bardzo dobra organizacja – transfer, Hotel, klinika. Podziękowania dla Pana Adama w Turcji człowiek pełen pasji bardzo dobry kontakt z klientem,profesjonalista oraz Panu Jackowi w Polsce za pomoc od samego początku – kontakt mailowy i telefoniczny – pełen profesjonalizm . A teraz pozostaje czekać na efekty na głowie
Robert Górski
Robert Górski
2020-03-01
Zweryfikowana

Jesteś już zdecydowany na zabieg?

Sprawdź ile graftów (mieszków włosowych) możemy Ci przeszczepić. Ta usługa jest bezpłatna i polega na wypełnieniu i przesłaniu do nas krótkiego formularza.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zadzwoń do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9-21 przez 7 dni w tygodniu.