Dlaczego Turcja?

Turystyka medyczna w Turcji

Prawdopodobnie jesteś u nas ponieważ szukasz informacji o przeszczepie włosów w Turcji. Jest też możliwe, że trafiłeś tu zupełnie przypadkiem i zaciekawił Cię temat przeszczepów. Faktem jest, że Turcja jest jednym z najpopularniejszych krajów oferujących turystykę medyczną. Ponad milion osób przyjeżdża co roku do Turcji na różnego typu zabiegi medyczne w tym przeszczepy włosów.
Ilość klinik oferujących zabiegi medyczne w samym Stambule jest ogromna, a zakres ich usług jest dostosowany do potrzeb klientów.

87% klientów z Europy wybiera Turcję
0%

Turystyka

Turcja oferuje wszelkiego rodzaju atrakcje, w tym kulturę, historię, przyrodę, fantastyczne krajobrazy i niesamowite plaże z doskonałą infrastrukturą turystyczną. Turcja jest jednym z wiodących krajów w światowej turystyce.

Procedury wjazdu do Turcji są dużo mniej uciążliwe niż w wielu innych krajach świata. Cudzoziemcy podróżujący do Turcji muszą tylko wykazać paszport ważny przez kolejnych 6 miesięcy. Ponadto Turcja ma umowy o zwolnieniu z obowiązku wizowego z wieloma krajami, w tym z Polską.

Atrakcyjne ceny

Zabiegi medyczne w Turcji są bardzo popularne wśród pacjentów z Europy a także bliskiego wschodu. Niskie ceny w Turcji są wielką atrakcją dla osób szukających rozwiązania problemu z łysieniem.

Przykładowo nasza klinika, oferuje ceny od 1700€ (sprawdź cennik), podczas gdy w Polsce podobny zabieg może kosztować nawet 40 000 złotych.

Światowej klasy usługi

Szukając kliniki nie można się sugerować tylko ceną, ważne jest również wybranie kliniki posiadającej specjalną akredytację Ministerstwa Zdrowia, która gwarantuje, że używają nowoczesnych technik i sprzętu, a ich personel medyczny posiada niezbędne wykształcenie i umiejętności. Jack Strong Hair to nie tylko nowoczesna klinika gwarantująca pełne bezpieczeństwo dla pacjenta, ale również najlepsi specjaliści od zabiegów FUE, posiadający olbrzymie doświadczenia i gwarantujące najlepsze efekty. 

Zapewniamy polską obsługę dla naszych pacjentów i gwarantujemy im najlepszą opiekę podczas pobytu w Stambule.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zadzwoń do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9-23 przez 7 dni w tygodniu.

Używamy cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Polityka prywatności