fbpx

Efekty po zabiegu

Wielu naszych zadowolonych klientów z Polski potwierdza skuteczność i jakość przeprowadzanych zabiegów. Do większości osób przedstawionych na poniższych zdjęciach możemy udostępnić numery telefonów w celu zasięgnięcia opinii na temat zabiegu. Prezentujemy tylko naszych zweryfikowanych klientów.
Przesuń suwak żeby porównać.
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After
Before After

Na podstawie 30 opinii.
Vinc
Vinc
2021-05-26
Zweryfikowana
Nie ukrywam że miałem wielkie obawy przed przeszczepem włosów w Turcji. Okazało się jednak że wszystko odbyło się perfekcyjnie. Począwszy od transferu z lotniska do hotelu, pobytu w hotelu, konsultacji w klinice, aż do momentu przeszczepu włosów wszystko było jak w ofercie. Nawet ze słabą znajomością jeżyka angielskiego nie ma problemów w trakcie całego pobytu. Dużym, atutem jest opiekun Adam, który zna język polski i przez cały czas służy pomocą. Lekarz który dokonuje zabiegu z cała pewnością jest profesjonalistą. Zabieg jest przeprowadzony w pełnym reżimie medycznym i sanitarnym. serdecznie polecam klinikę Jack Strong Hair.
Krzysztof Gohra
Krzysztof Gohra
2021-05-13
Zweryfikowana
Sprawny kontakt oraz szybki termin zabiegu. Wszystko sprawnie zorganizowane tak, że niczym nie musiałem się martwić. Adam jest super opiekunem, dzięki czemu cały pobyt był bardzo miły. Jestem zaledwie trzy tygodnie po zabiegu wiec ciężko oceniać jego efekty, natomiast skóra goi się dobrze i wierze że niebawem włosy zaczną rosnąć 🙂 polecam gorąco Krzysztof Gohra
Francesco Santoro
Francesco Santoro
2021-04-19
Zweryfikowana
Consigliatissimo! Dopo un po’ di mesi dall’intervento , con tutta le preoccupazione che qualcosa potesse ancora andare storta, posso finalmente dire che sono contento di aver scelto Jack Strong Hair! L’intervento è stato lungo e anche noioso a dire il vero.. ma ne è valsa la pena! Adam, il ragazzo con cui ho parlato per diverso tempo prima di decidermi a fare l’intervento, è stato bravissimo. Mi ha tranquillizzato ed ha seguito tutta l’operazione. Lui e tutto il team di medici sono stati impeccabili! Inoltre si sono occupati anche di tutta la fase logistica per cui zero preoccupazioni dall’arrivo in aeroporto fino al giorno della ripartenza. Pernottamento in un’ottima struttura e addirittura il tempo per poter visitare la meravigliosa Istanbul! E’ stata praticamente una vacanza! xD
Mateusz Wski
Mateusz Wski
2021-03-28
Zweryfikowana
Witam, jestem 8 dni po zabiegu przeszczepu włosów. Podsumowując, mogę z całego serca polecić Jack Strong Hair. Zostało mi przeszczepionych 4500 graftów zatem był to wymagający i poważny zabieg. Od samego początku zostałem objęty opieką na najwyższym poziomie. Właściwie nie wiem, gdzie jest jeszcze jakiekolwiek miejsce na podniesienie standartu- od fantastycznego kontaktu z właścicielem, świetnego hotelu w samym sercu Stambułu, doskonale skomunikowanego z pozostałymi częściami miasta metrem, którego stacja jest kilka metrów od wejścia, poprzez piękną, nowoczesną klinikę, wspaniały personel na czele z Panem lekarzem i jego fantastycznymi asystentkami, na Adamie, czyli opiekunie na miejscu kończąc. Zaangażowanie Adama oraz załogi kliniki przekracza wszystkie wyobrażenia. Ma się wręcz wrażenie nadopiekuńczości z ich strony, pełną pomoc od strony organizacyjnej, transferów z lotniska, zameldowania w hotelu, tłumaczenia przebiegu i procedur zabiegu, aż po kontakt kontrolny już po powrocie do domu. Nie czułem się jak jeden z wielu klientów ale jak ktoś od którego zadowolenia i komfortu miałaby zależeć cała przyszłość i reputacja firmy. Sam zabieg długi, trwał około 10 godzin od wstępnej konsultacji, wyznaczenia linii włosów aż do ostatecznego efektu. Nikt niczego nie przyspieszał, Ci ludzie są nastawieni wyłącznie na efekt końcowy, z którego nie można być niezadowolonym. Zabieg u Jack Strong Hair był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, cieszę się, że się zdecydowałem i z całego serca polecam. Zwłaszcza przy atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie w porównaniu z innymi klinikami oraz najwyższą jakością. Tu na prawdę nie można było zrobić nic lepiej. Przyszłym klientom polecam co najmniej jedną dodatkową dobę w hotelu by mieć czas na poświęcenie przynajmniej jednego dnia na zwiedzenie pięknego Stambułu. Na koniec jeszcze raz dziękuję Adamowi, wykonałeś fantastyczną robotę, dziękuję że czułem, że na efekcie zależy Ci nie mniej niż mnie 🙂 Polecam, każdego który ma pytania czy wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Darek Nabywaniec
Darek Nabywaniec
2021-03-27
Zweryfikowana
5 gwiazdek to mało!!! Profesjonalny serwis, wspaniała opieka, cudowni ludzie. Zabieg – mam wrażenie, że poprzedzony wnikliwą analizą i z pełną konsultacją i wyjaśnieniem. Efekt tuż po zabiegu – piorunujący!:))) Teraz muszę się tylko uzbroić w cierpliwość i poczekać parę tygodni na docelową czuprynę:) Gorąco POLECAM Jack Strong Hair!
P. J.
P. J.
2021-03-18
Zweryfikowana
Obsługa na najwyższym poziomie. Adam robi niesamowitą robotę, na prawdę czuć ogromne zaangażowanie. Zabieg był miesiąc temu, więc jeszcze o efektach nic nie można powiedzieć, ale za samą jakość obsługi i pomoc zasługują na 5 gwiazdek.
Erdi Çelebi
Erdi Çelebi
2021-03-15
Zweryfikowana
Zorromontuno
Zorromontuno
2021-03-12
Zweryfikowana
Decidí reservar mi trasplante capilar con Jack Strong Hair y estoy muy contento. Todo el equipo fue muy profesional, sus instalaciones son geniales y cuidan mucho la higiene. Gracias a todos, especialmente a Adam Oliver por su atención y amabilidad.
f ö
f ö
2021-03-12
Zweryfikowana
Lauer Mariusz
Lauer Mariusz
2021-03-10
Zweryfikowana
Polecam. Profesjonalne podejście do klienta Przemiła obsługa, wszystko zorganizowane Na najwyższym poziomie. Efekt bezcenny…❤️

Jesteś już zdecydowany na zabieg?

Sprawdź ile graftów (mieszków włosowych) możemy Ci przeszczepić. Ta usługa jest bezpłatna i polega na wypełnieniu i przesłaniu do nas krótkiego formularza.