zaufaj specjalistom

Najlepszy zespół medyczny

Doświadczony lekarz
Profesjonalizm
Higienia
Dokładność

Nowoczesna klinika
Dokładnie liczone grafty Przyjazna atmosfera
Polski opiekun

Zabiegi przeprowadza lekarz z wieloletnim doświadczeniem Mehmet Sahin. Niezwykła dokładność oraz dbałość o szczegóły pozwala mu przeprowadzać zabiegi, które nie mają konkurencji na rynku. Przeszczepy są osadzane bardzo gęsto, a przeciętny zabieg to około 4200 graftów.

Niezwykła klinika Jack Strong Hair

Najlepszy zespół specjalistów

Nasi klienci mają zapewniony najwyższy poziom usług. Podczas zabiegu zawsze uczestniczy lekarz, który przeprowadza kluczowe czynności podczas zabiegu. Od 2018 roku współpracujemy z tym samym zespołem medycznym na którego czele stoi Mehmet Sahin. Spektakularne efekty zabiegów  świadczą o jakości i profesjonalizmie specjalistów z którymi współpracujemy.

Nowoczesna i designerska

Nasza klinika to połączenie niezwykłych wnętrz z nowoczesną techniką i najwyższej jakości wyposażeniem medycznym. Klinika znajduje się w luksusowej dzielnicy Stambułu Şişli.

Najwyższy poziom higieny

Klient ma zapewniony najlepszy poziom higieny i bezpieczeństwa. Klinika stosuje wysokie standardy bezpieczeństwa, począwszy od bezdotykowych drzwi, a skończywszy na ozonowaniu sal zabiegowych. 

Pewność ilości graftów

Jako jedni z nielicznych dokładnie liczymy ilość przeszczepionych graftów. Każdy klient po zabiegu otrzyma od nas dokładną informację na temat liczby przeszczepów.

Certyfikaty

ISO 9001
ISO 10002

Galeria

Wnętrza kliniki

Dlaczego Turcja?

0%

Prawie 90% Europejskich klientów wykonuje przeszczep włosów w Turcji

W samym Stambule jest ponad 400 specjalistycznych klinik przeszczepu włosów. 

Doświaczenie lekarzy jest nieporównywalnie większe niż w innych krajach europejskich.