przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire

przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire 

Przeszczep włosów w Turcji

Obsługa premium

Wyjątkowa klinika Jack Strong Hair

Jesteśmy ekspertami od przeszczepu włosów. Używamy najnowszych metod transplantacji włosów łącząc doświadczenie lekarzy z najlepszą opieką nad klientem. Zapewniamy usługę premium od przygotowania całego procesu wyjazdu, poprzez pobyt na miejscu i najlepszą obsługę medyczną w Turcji.

Używamy najnowocześniejszych metod przeszczepu włosów, technikę FUE, która pozwala pobierać pojedyncze mieszki włosowe z obszarów biorczych i wszczepiać je w miejsca ubytków. Oraz technikę DHI, która jest rozwinięciem metody FUE i pozwala na przeszczep włosów również bez golenia głowy.

Jack Strong Hair to klinika zlokalizowana w ekskluzywnej części Stambułu, zapewniająca poziom usług przewyższający oferty innych klinik. Gwarantem jakości jest Mehmet Sahin, specjalista od metody FUE, którego zabiegi są wzorem dla innych klinik.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów i dowiedz się dlaczego nasza klinika jest wyjątkowa w Turcji.

Poproś o rozmowę

Zostaw swój numer kontaktowy, wkrótce oddzwonimy.

Przeszczep włosów

FUE (follicular unit excision), czyli pobieranie i przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych. Jest to najbardziej nowoczesna, bezbolesna i skuteczna metoda walki z łysieniem, która nie pozostawia linijnej blizny z tyłu głowy. 

Przeszczep brody

Przeszczep brody z wykorzystaniem metody FUE (follicular unit excision), czyli pobieranie i przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych. Niezwykłe efekty odbudowy zarostu oraz zbudowania nowej linii włosów na brodzie.

Odbudowa brwi

Zabieg powiązany z przeszczepem włosów lub brody. Pozwalający odnowić lub stworzyć nowy kształt brwi. Zabieg jest dodatkiem do przeszczepu włosów lub brody. 

polska obsługa

Polska obsługa klienta

Nie musisz dopłacać, polski opiekun w każdym pakiecie do Twojej dyspozycji, podczas całego pobytu w Stambule.

Jack Strong Hair zapewnia polską obsługę na każdym etapie zabiegu, poprzez organizację wyjazdu, zabieg oraz rekonwalescencje po powrocie do kraju. Każdy z naszych klientów może czuć się bezpiecznie i komfortowo mając pewność że zajmują się Tobą najlepsi specjaliści w Turcji z którymi bez trudu będziesz mógł się porozumieć.

Oferowane zabiegi

Oferujemy zabiegi metodą FUE i DHI

85% klientów wybiera FUE
0%

Naszą klinikę prowadzi jeden z najlepszych specjalistów od zabiegów FUE, Mehmet Sahin. Zabiegi są przeprowadzane w klinice Jack Strong Hair w nowoczesnym  centrum medycyny estetycznej w Stambule. Klinika posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 10002.

certyfikat iso 9001
certyfikat iso 10002

Uwielbiamy naszych klientów

Dlaczego Turcja?

00%

Prawie 90% Europejskich klientów wykonuje przeszczep włosów w Turcji

W samym Stambule jest ponad 400 specjalistycznych klinik przeszczepu włosów. 

Doświaczenie lekarzy jest nieporównywalnie większe niż w innych krajach europejskich.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jakie są nasze przewagi?

Zabiegi zawsze z lekarzem

W klinice Jack Strong Hair pracują najlepsi specjaliści od przeszczepu włosów. Tylko u nas wszystkie kluczowe etapy Twojego zabiegu wykona lekarz, ten sam z którym będziesz miał konsultacje przed zabiegiem. 

Brak ukrytych opłat i prowizji

Płacisz bezpośrednio w klinice w dniu zabiegu po konsultacji z lekarzem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat., prowizji. Nasza cena jest odzwierciedleniem cen które są na rynku tureckim.

Jesteśmy z Polski

Zarówno podczas organizacji zabiegu, jak również podczas pobytu w Stambule będziesz pod opieką polskiego konsultanta - opiekuna. Organizacją wyjazdu zajmuje się oddział polski, natomiast w Stambule dostajesz się pod opiekę naszej kliniki, z częściowo polskim składem i oczywiście polskim opiekunem.

Pomagamy bezpłatnie znaleźć najlepsze połączenie lotnicze.

Zależy nam żeby Twoja podróż odbyła się w optymalnym dla Ciebie czasie, zarówno pod kątem ceny jak i terminu wylotu. Dlatego dajemy Ci dwie możliwości, albo wyjazd indywidualny, albo grupowy. W obu przypadkach pomagamy znależć odpowiednie połączenie lotnicze i kupic bilet.

Po przeszczepie będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

Przez rok po zabiegu będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących okresu rehabilitacji po zabiegu i odpowiemy na każde pytanie.

Wszystkie Twoje pytania i wątpliwości konsultujemy online z lekarzami. 

ile to trwa

Harmonogram 3 dni w Stambule

Standardowa długość pobytu w Stambule to 3 dni. Zabieg przeprowadzany jest następnego dnia po przylocie. Poniżej przedstawiamy skrócony harmonogram pobytu. 

Dzień pierwszy - Przylot do Stambułu

Tego dnia musisz tylko dolecieć do Stambułu, godzina przylotu jest dowolna i zależy od Ciebie. Na lotnisku będzie czekał kierowca który zawiezie Cię do hotelu. Skontaktuje się z Tobą również nasz opiekun i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dzień drugi - Zabieg

Po śniadaniu w hotelu, razem z naszym opiekunem udasz się do kliniki na zabieg. Przed zabiegiem będziesz miał zrobione podstawowe badania oraz przejdziesz konsultacje z lekarzem. Podczas konsultacji oraz zabiegu będzie obecny nasz polski opiekun. W przerwie zabiegu otrzymasz w klinice obiad.

Dzień trzeci - Kontrola po zabiegu i powrót do domu

W godzinach przedpołudniowych przejdziesz kontrole pozabiegową w klinice. Otrzymasz kosmetyki, leki oraz informacje dotyczące pięlegnacji głowy. Tego dnia wracasz do Polski, kierowca odwiezie Cię na lotnisko.

Sprawdź efekty po zabiegu

Zobacz jakie efekty po zabiegu uzyskują nasi klienci. Wszystkie zdjęcia należą tylko do naszych klientów z Polski.

Aktualności w mediach społecznościowych

Szukaj nas na Instagramie, Facebooku, Twitterze, YouTube

Jesteś już zdecydowany na zabieg?

Sprawdź ile graftów (mieszków włosowych) możemy Ci przeszczepić. Ta usługa jest bezpłatna i polega na wypełnieniu i przesłaniu do nas krótkiego formularza.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zadzwoń do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9-21 przez 7 dni w tygodniu.