Ile trwa zabieg i czy długość zabiegu ma znaczenie.

Nasz lekarz powiedziałby że zabieg trwa tak długo jak jest to potrzebne. I to jest prawda, najdłuższe nasze zabiegi trwały nawet 15  godzin. Przeszczep 5000 graftów to minimów 9-10 godzin ciężkiej pracy zespołu medycznego.

Wykonanie tak dużego przeszczepu nie jest możliwe w krótszym czasie. To jest ciężka praca kilku osób. Wybraźcie sobie pobranie kilku tysięcy mieszków włosowych, następnie wykonanie kilku tysięcy kanałów i wszczepienie również kilku tysięcy pobranych graftów. Do tego do dochodzi przerwa na obiad w klinice, podanie znieczulenia, przygotowanie głowy do zabiegu. Tutaj nie można się spieszyć, liczy się dokładność, gęstość i głębokość kanałów oraz dokładne ułożenie graftów. Dzięki temu już za pół roku będziesz miał włosy o niezwykłej gęstości.  

Ile przeżyją grafty poza ciałem?

Przechowywane w odpowiednich warunkach nawet 48 godzin. Zapewnie gdzieś słyszałeś lub czytałeś że zabieg musi być krótki, bo grafty mogą się nie przyjąć. Otóż grafty (mieszki włosowe) po pobraniu bez żadnego problemu są przechowywane 24 godziny, natomiast w lodzie do 48 godzin. Efekty naszych zabiegów świadczą o tym najlepiej. Nie ma tu mowy o niższej przeżywalności graftów, w naszych zabiegach szacujemy że przyjmuje się około 90-95% przeszczepionych graftów, czyli standardowo:)

Pewność dobrych efektów

Dobry zabieg, to połączenie gęstości i jakości dobrze wykonanych kanałów (w zabiegu FUE). Doświadczony lekarz dobiera ilość graftów do wielkości ubytku i realnych możliwości poboru takiej ilości od pacjenta. W naszej klinice robimy zabiegi, które są dobrane do naszych klientów i nie mamy żadnych ograniczeń czasowych. Pamiętajcie, nawet zabieg powyżej 6000 graftów będzie Was kosztował dokładnie tyle ile jest podane w naszym cenniku. Możecie być pewni że wykonamy wszystko, żeby walczyć o każdy Wasz włos 🙂

5/5 - (1 vote)

Używamy cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Polityka prywatności