fbpx

przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire

przeszczep włosów w Turcji

metoda FUE i DHI profesjonalna

transplantacja włosów Jack

Strong Hair zaufaj specjalistom

przeszczep włosów w najlepszej

cenie na rynku przeczep bez

golenia głowy FUE sapphire 

Przeszczep włosów w Turcji

Obsługa premium

Wyjątkowa klinika Jack Strong Hair

Jesteśmy ekspertami od przeszczepu włosów. Używamy najnowszych metod transplantacji włosów łącząc doświadczenie lekarzy z najlepszą opieką nad klientem. Zapewniamy usługę premium od przygotowania całego procesu wyjazdu, poprzez pobyt na miejscu i najlepszą obsługę medyczną w Turcji.

Używamy najnowocześniejszych metod przeszczepu włosów, technikę FUE, która pozwala pobierać pojedyncze mieszki włosowe z obszarów biorczych i wszczepiać je w miejsca ubytków. Oraz technikę DHI, która jest rozwinięciem metody FUE i pozwala na przeszczep włosów również bez golenia głowy.

Jack Strong Hair to klinika zlokalizowana w ekskluzywnej części Stambułu, zapewniająca poziom usług przewyższający oferty innych klinik. Gwarantem jakości jest Mehmet Sahin, specjalista od metody FUE, którego zabiegi są wzorem dla innych klinik.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów i dowiedz się dlaczego nasza klinika jest wyjątkowa w Turcji.

Poproś o rozmowę

Zostaw swój numer kontaktowy, wkrótce oddzwonimy.

Przeszczep włosów

Koszt 1690 Euro (promocja)

FUE (follicular unit excision), czyli pobieranie i przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych. Jest to najbardziej nowoczesna, bezbolesna i skuteczna metoda walki z łysieniem, która nie pozostawia linijnej blizny z tyłu głowy. 

Przeszczep brody

Koszt 1590 Euro

Przeszczep brody z wykorzystaniem metody FUE (follicular unit excision), czyli pobieranie i przeszczepianie pojedynczych mieszków włosowych. Niezwykłe efekty odbudowy zarostu oraz zbudowania nowej linii włosów na brodzie.

Odbudowa brwi

Zabieg powiązany z przeszczepem włosów lub brody. Pozwalający odnowić lub stworzyć nowy kształt brwi. Zabieg jest dodatkiem do przeszczepu włosów lub brody. 

polska obsługa

Polska obsługa klienta

Nie musisz dopłacać, polski opiekun w każdym pakiecie do Twojej dyspozycji, podczas całego pobytu w Stambule.

Jack Strong Hair zapewnia polską obsługę na każdym etapie zabiegu, poprzez organizację wyjazdu, zabieg oraz rekonwalescencje po powrocie do kraju. Każdy z naszych klientów może czuć się bezpiecznie i komfortowo mając pewność że zajmują się Tobą najlepsi specjaliści w Turcji z którymi bez trudu będziesz mógł się porozumieć.

Oferowane zabiegi

Oferujemy zabiegi metodą FUE i DHI

85% klientów wybiera FUE
0%

Naszą klinikę prowadzi jeden z najlepszych specjalistów od zabiegów FUE, Mehmet Sahin. Zabiegi są przeprowadzane w klinice Jack Strong Hair w nowoczesnym  centrum medycyny estetycznej w Stambule. Klinika posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz ISO 10002.

Uwielbiamy naszych klientów

Dlaczego Turcja?

0%

Prawie 90% Europejskich klientów wykonuje przeszczep włosów w Turcji

W samym Stambule jest ponad 400 specjalistycznych klinik przeszczepu włosów. 

Doświaczenie lekarzy jest nieporównywalnie większe niż w innych krajach europejskich.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Jakie są nasze przewagi?

Zespół najlepszych specjalistów

W klinice Jack Strong Hair pracują najlepsi specjaliści od przeszczepu włosów.  Niezmienie od kilku lat współpracujemy z tym samym zespołem medycznym pod kierownictwem Mehmeta Sahina. Przeprowadziliśmy z nimi dziesiątki niezwykłych przeszczepów, może kolejnym będzie Twój? 

Brak ukrytych opłat i prowizji

Płacisz bezpośrednio w klinice w dniu zabiegu po konsultacji z lekarzem. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat., prowizji. Nasza cena jest odzwierciedleniem cen które są na rynku tureckim.

Jesteśmy z Polski

Zarówno podczas organizacji zabiegu, jak również podczas pobytu w Stambule będziesz pod opieką polskiego konsultanta - opiekuna. Organizacją wyjazdu zajmuje się oddział polski, natomiast w Stambule dostajesz się pod opiekę naszej kliniki, z częściowo polskim składem i oczywiście polskim opiekunem.

Pomagamy bezpłatnie znaleźć najlepsze połączenie lotnicze.

Zależy nam żeby Twoja podróż odbyła się w optymalnym dla Ciebie czasie, zarówno pod kątem ceny jak i terminu wylotu. Dlatego dajemy Ci dwie możliwości, albo wyjazd indywidualny, albo grupowy. W obu przypadkach pomagamy znależć odpowiednie połączenie lotnicze i kupic bilet.

Po przeszczepie będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

Przez rok po zabiegu będziemy z Tobą w stałym kontakcie. Udzielimy Ci wszystkich informacji dotyczących okresu rehabilitacji po zabiegu i odpowiemy na każde pytanie.

Wszystkie Twoje pytania i wątpliwości konsultujemy online z lekarzami. 

ile to trwa

Harmonogram 3 dni w Stambule

Standardowa długość pobytu w Stambule to 3 dni. Zabieg przeprowadzany jest następnego dnia po przylocie. Poniżej przedstawiamy skrócony harmonogram pobytu. 

Dzień pierwszy - Przylot do Stambułu

Tego dnia musisz tylko dolecieć do Stambułu, godzina przylotu jest dowolna i zależy od Ciebie. Na lotnisku będzie czekał kierowca który zawiezie Cię do hotelu. Skontaktuje się z Tobą również nasz opiekun i udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dzień drugi - Zabieg

Po śniadaniu w hotelu, razem z naszym opiekunem udasz się do kliniki na zabieg. Przed zabiegiem będziesz miał zrobione podstawowe badania oraz przejdziesz konsultacje z lekarzem. Podczas konsultacji oraz zabiegu będzie obecny nasz polski opiekun. W przerwie zabiegu otrzymasz w klinice obiad.

Dzień trzeci - Kontrola po zabiegu i powrót do domu

W godzinach przedpołudniowych przejdziesz kontrole pozabiegową w klinice. Otrzymasz kosmetyki, leki oraz informacje dotyczące pięlegnacji głowy. Tego dnia wracasz do Polski, kierowca odwiezie Cię na lotnisko.

Sprawdź efekty po zabiegu

Zobacz jakie efekty po zabiegu uzyskują nasi klienci. Wszystkie zdjęcia należą tylko do naszych klientów z Polski.

Na podstawie 30 opinii.
Vinc
Vinc
2021-05-26
Zweryfikowana
Nie ukrywam że miałem wielkie obawy przed przeszczepem włosów w Turcji. Okazało się jednak że wszystko odbyło się perfekcyjnie. Począwszy od transferu z lotniska do hotelu, pobytu w hotelu, konsultacji w klinice, aż do momentu przeszczepu włosów wszystko było jak w ofercie. Nawet ze słabą znajomością jeżyka angielskiego nie ma problemów w trakcie całego pobytu. Dużym, atutem jest opiekun Adam, który zna język polski i przez cały czas służy pomocą. Lekarz który dokonuje zabiegu z cała pewnością jest profesjonalistą. Zabieg jest przeprowadzony w pełnym reżimie medycznym i sanitarnym. serdecznie polecam klinikę Jack Strong Hair.
Krzysztof Gohra
Krzysztof Gohra
2021-05-13
Zweryfikowana
Sprawny kontakt oraz szybki termin zabiegu. Wszystko sprawnie zorganizowane tak, że niczym nie musiałem się martwić. Adam jest super opiekunem, dzięki czemu cały pobyt był bardzo miły. Jestem zaledwie trzy tygodnie po zabiegu wiec ciężko oceniać jego efekty, natomiast skóra goi się dobrze i wierze że niebawem włosy zaczną rosnąć 🙂 polecam gorąco Krzysztof Gohra
Francesco Santoro
Francesco Santoro
2021-04-19
Zweryfikowana
Consigliatissimo! Dopo un po’ di mesi dall’intervento , con tutta le preoccupazione che qualcosa potesse ancora andare storta, posso finalmente dire che sono contento di aver scelto Jack Strong Hair! L’intervento è stato lungo e anche noioso a dire il vero.. ma ne è valsa la pena! Adam, il ragazzo con cui ho parlato per diverso tempo prima di decidermi a fare l’intervento, è stato bravissimo. Mi ha tranquillizzato ed ha seguito tutta l’operazione. Lui e tutto il team di medici sono stati impeccabili! Inoltre si sono occupati anche di tutta la fase logistica per cui zero preoccupazioni dall’arrivo in aeroporto fino al giorno della ripartenza. Pernottamento in un’ottima struttura e addirittura il tempo per poter visitare la meravigliosa Istanbul! E’ stata praticamente una vacanza! xD
Mateusz Wski
Mateusz Wski
2021-03-28
Zweryfikowana
Witam, jestem 8 dni po zabiegu przeszczepu włosów. Podsumowując, mogę z całego serca polecić Jack Strong Hair. Zostało mi przeszczepionych 4500 graftów zatem był to wymagający i poważny zabieg. Od samego początku zostałem objęty opieką na najwyższym poziomie. Właściwie nie wiem, gdzie jest jeszcze jakiekolwiek miejsce na podniesienie standartu- od fantastycznego kontaktu z właścicielem, świetnego hotelu w samym sercu Stambułu, doskonale skomunikowanego z pozostałymi częściami miasta metrem, którego stacja jest kilka metrów od wejścia, poprzez piękną, nowoczesną klinikę, wspaniały personel na czele z Panem lekarzem i jego fantastycznymi asystentkami, na Adamie, czyli opiekunie na miejscu kończąc. Zaangażowanie Adama oraz załogi kliniki przekracza wszystkie wyobrażenia. Ma się wręcz wrażenie nadopiekuńczości z ich strony, pełną pomoc od strony organizacyjnej, transferów z lotniska, zameldowania w hotelu, tłumaczenia przebiegu i procedur zabiegu, aż po kontakt kontrolny już po powrocie do domu. Nie czułem się jak jeden z wielu klientów ale jak ktoś od którego zadowolenia i komfortu miałaby zależeć cała przyszłość i reputacja firmy. Sam zabieg długi, trwał około 10 godzin od wstępnej konsultacji, wyznaczenia linii włosów aż do ostatecznego efektu. Nikt niczego nie przyspieszał, Ci ludzie są nastawieni wyłącznie na efekt końcowy, z którego nie można być niezadowolonym. Zabieg u Jack Strong Hair był jedną z najlepszych decyzji w moim życiu, cieszę się, że się zdecydowałem i z całego serca polecam. Zwłaszcza przy atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie w porównaniu z innymi klinikami oraz najwyższą jakością. Tu na prawdę nie można było zrobić nic lepiej. Przyszłym klientom polecam co najmniej jedną dodatkową dobę w hotelu by mieć czas na poświęcenie przynajmniej jednego dnia na zwiedzenie pięknego Stambułu. Na koniec jeszcze raz dziękuję Adamowi, wykonałeś fantastyczną robotę, dziękuję że czułem, że na efekcie zależy Ci nie mniej niż mnie 🙂 Polecam, każdego który ma pytania czy wątpliwości zapraszam do kontaktu.
Darek Nabywaniec
Darek Nabywaniec
2021-03-27
Zweryfikowana
5 gwiazdek to mało!!! Profesjonalny serwis, wspaniała opieka, cudowni ludzie. Zabieg – mam wrażenie, że poprzedzony wnikliwą analizą i z pełną konsultacją i wyjaśnieniem. Efekt tuż po zabiegu – piorunujący!:))) Teraz muszę się tylko uzbroić w cierpliwość i poczekać parę tygodni na docelową czuprynę:) Gorąco POLECAM Jack Strong Hair!
P. J.
P. J.
2021-03-18
Zweryfikowana
Obsługa na najwyższym poziomie. Adam robi niesamowitą robotę, na prawdę czuć ogromne zaangażowanie. Zabieg był miesiąc temu, więc jeszcze o efektach nic nie można powiedzieć, ale za samą jakość obsługi i pomoc zasługują na 5 gwiazdek.
Erdi Çelebi
Erdi Çelebi
2021-03-15
Zweryfikowana
Zorromontuno
Zorromontuno
2021-03-12
Zweryfikowana
Decidí reservar mi trasplante capilar con Jack Strong Hair y estoy muy contento. Todo el equipo fue muy profesional, sus instalaciones son geniales y cuidan mucho la higiene. Gracias a todos, especialmente a Adam Oliver por su atención y amabilidad.
f ö
f ö
2021-03-12
Zweryfikowana
Lauer Mariusz
Lauer Mariusz
2021-03-10
Zweryfikowana
Polecam. Profesjonalne podejście do klienta Przemiła obsługa, wszystko zorganizowane Na najwyższym poziomie. Efekt bezcenny…❤️

Aktualności w mediach społecznościowych

Szukaj nas na Instagramie, Facebooku, Twitterze

Jesteś już zdecydowany na zabieg?

Sprawdź ile graftów (mieszków włosowych) możemy Ci przeszczepić. Ta usługa jest bezpłatna i polega na wypełnieniu i przesłaniu do nas krótkiego formularza.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz, zadzwoń do nas

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9-21 przez 7 dni w tygodniu.