zaufaj specjalistom

Najlepszy zespół medyczny

Doświadczony lekarz
Profesjonalizm
Higienia
Dokładność

Nowoczesna klinika
Dokładnie liczone grafty Przyjazna atmosfera
Polski opiekun

Zabiegi przeprowadza lekarz z wieloletnim doświadczeniem Mehmet Sahin. Niezwykła dokładność oraz dbałość o szczegóły pozwala mu przeprowadzać zabiegi, które nie mają konkurencji na rynku. Przeszczepy są osadzane bardzo gęsto, a przeciętny zabieg to często około 5000 graftów.

Niezwykła klinika Jack Strong Hair

Najlepszy zespół specjalistów

Nasi klienci mają zapewniony najwyższy poziom usług. Podczas zabiegu zawsze uczestniczy lekarz, który przeprowadza kluczowe czynności podczas zabiegu. Naszą kliniką kieruje Mehmet Sahin, lekarz z niezwykłym doświadczeniem, które zdobywał pracując w klinikach na Cyprze oraz w Niemczech. Jego efekty zabiegów, gestość umieszczania graftów oraz dokładność i precyzja są wzorem dla wielu klinik.

Nowoczesna i designerska

Nasza klinika to połączenie niezwykłych wnętrz z nowoczesną techniką i najwyższej jakości wyposażeniem medycznym. Klinika znajduje się w luksusowej dzielnicy Stambułu Şişli w miejscu w której poczujecie się swobodnie, otoczeni opieką naszego personelu.

Najwyższy poziom higieny

W tych trudnych czasach nasi klienci mają zapewniony najlepszy poziom higieny i bezpieczeństwa. Klinika stosuje wysokie standardy bezpieczeństwa, począwszy od bezdotykowych drzwi, a skończywszy na ozonowaniu sal zabiegowych. Staramy się zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Nasz zespół jest w całości zaszczepiony i przechodzi rutynowe testy na obecność Covid.

Pewność ilości graftów

Jako jedni z nielicznych dokładnie liczymy ilość przeszczepionych graftów. Każdy klient po zabiegu otrzyma od nas dokładną informację na temat liczby przeszczepów, potwierdzoną certyfikatem oraz roczną gwarancją. Dbamy o to żeby zabieg był wykonany zawsze z maksymalną możliwą ilością graftów.

Certyfikaty

ISO 9001
ISO 10002

certyfikat iso 9001
certyfikat iso 10002
Galeria

Wnętrza kliniki

Adres najlepszej kliniki w Stambule:

Jack Strong Hair Clinic, 19 Mayıs, 19 Mayıs Cd. No:7, 34360 Şişli/İstanbul, Turcja

Dlaczego Turcja?

00%

Prawie 90% Europejskich klientów wykonuje przeszczep włosów w Turcji

W samym Stambule jest ponad 400 specjalistycznych klinik przeszczepu włosów. 

Doświaczenie lekarzy jest nieporównywalnie większe niż w innych krajach europejskich.