Formularz kwalifikacji

Chcesz sprawdzić czy kwalifikujesz się do zabiegu i jaka ilość graftów może być u Ciebie przeszczepiona? Wypełnił poniższy formularz, odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Do formularza dodaj minimum 3 zdjęcia głowy wg poniższego wzoru. Pamiętaj, im więcej zdjęć, tym lepiej. Zdjęcia powinny być wykonane przy dobrym oświetleniu i muszą być wyraźne. Lekarz musi zobaczyć gęstość Twoich włosów.
Zdjęcia głowy mężczyzny

Dodaj zdjęcia do kwalifikacji

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Jack Strong Hair z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 87. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres hello@jackstronghair.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku "obowiązek informacyjny"

Odpowiedź otrzymasz na adres email podany w formularzu, najpóźniej po upływie 24 godzin.

Sprawdź efekty po zabiegu

Zobacz jakie efekty po zabiegu uzyskują nasi klienci. Wszystkie zdjęcia należą tylko do naszych klientów z Polski.