Formularz kwalifikacji

Chcesz sprawdzić czy kwalifikujesz się do zabiegu i jaka ilość graftów może być u Ciebie przeszczepiona? Wypełnił poniższy formularz, odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Do formularza dodaj minimum 3 zdjęcia głowy wg poniższego wzoru. Pamiętaj, im więcej zdjęć, tym lepiej. Zdjęcia powinny być wykonane przy dobrym oświetleniu i muszą być wyraźne. Lekarz musi zobaczyć gęstość Twoich włosów.

Dodaj zdjęcia do kwalifikacji

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych przez Państwa dobrowolnie w powyższym formularzu jest Made by Friends (dalej Jack Strong Hair) z siedzibą w Gdyni 81-331, ul. Falista 22a/18, NIP: 5882280210. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego administratora danych, na adres hello@jackstronghair.com. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. W przypadku wyrażenia opcjonalnej zgody, dane będą również wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Pełne informacje o polityce przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w odnośniku "obowiązek informacyjny"
Odpowiedź otrzymasz na adres email podany w formularzu, najpóźniej po upływie 24 godzin.

Sprawdź efekty po zabiegu

Zobacz jakie efekty po zabiegu uzyskują nasi klienci. Wszystkie zdjęcia należą tylko do naszych klientów z Polski.

Używamy cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Polityka prywatności