Covid-19
obostrzenia

Aktualne infomacje dotyczące podróży.

Od 30 grudnia 2020 do 14 kwietnia 2021 Turcja wymaga przy wlocie do kraju Testy PCR na Covid. Test PCR musi być wykonany maksymalnie 72 godziny przed wylotem i powinien być zrobiony z tłumaczeniem na język angielski.
Koszt takiego testu to około 399-440 zł.
Dodatkowo wg rozporządzenia polskiego rządu wszyscy podróżni powracający do Polski transportem publicznym z poza UE muszą przejść obowiązkową 10-dniową kwarantannę. Co ważne kwarantanna dotyczy tylko osób podróżujących, a nie członków rodziny mieszkających pod jednym adresem z podróżującym.

Wykonanie testu na Covid w Turcji przed wylotem zwalnia z kwarantanny w Polsce. W ramach promocji koszt tego testu pokrywa klinika.

Covid-19 informacje

Czy można pojechac do Turcji na zabieg?
Tak, bezpośrednie loty z Polski odbywają się bez przeszkód z lotniska Chopina w Warszawie. Możliwe są też połączenia z przesiadką z większości polskich lotnisk.
Czy będę bezpieczny podczas zabiegu w klinice?

Nasza klinika zapewnia maksymalną ochronę przed wirusem covid-19. Lekarze i cały personel przechodzą systematyczne kontrolę na obecność wirusa. Sale zabiegowe są dezynfekowane po każdym zabiegu. Klient ma kontakt tylko z personelem medycznym przydzielonym do jego zabiegu.

Czy hotel jest dezynfekowany?
Tak, hotel współpracujący z kliniką podlega pełnej dezynfekcji kilka razy dziennie. Pokoje są dezynfekowane i ozonowane po każdym kliencie. Dodatkowo po każdym kliencie pokój pozostaje dobę wolny, zanim zostanie wynajęty ponownie.
Czy samochód który po mnie przyjedzie jest dezynfekowany?
Tak, po przewiezieniu każdego klienta samochód jest czyszczony i dezynfekowany.