Dlaczego zabieg w Turcji będzie lepszy?

Prawdopodobnie jesteś u nas ponieważ szukasz informacji o przeszczepie włosów w Turcji. Jest też możliwe, że trafiłeś tu zupełnie przypadkiem i zaciekawił Cię temat przeszczepów. Faktem jest, że Turcja jest jednym z najpopularniejszych krajów oferujących turystykę medyczną. Ponad milion osób przyjeżdża co roku do Turcji na różnego typu zabiegi medyczne w tym przeszczepy włosów.
Ilość klinik oferujących zabiegi medyczne w samym Stambule jest ogromna, a zakres ich usług jest dostosowany do potrzeb klientów. Z całą pewnością można powiedzieć, że Turcja to potęga jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. 

Nowoczesne kliniki w których pracują najlepsi specjaliści z olbrzymim doświadczeniem. To wszystko stawia ten kraj na pierwszym miejscu kierunków odwiedzanych przez osoby szukającej najlepszej obsługi oraz najlepszego efektu końcowego.   

Turystyka

Turcja oferuje wszelkiego rodzaju atrakcje, w tym kulturę, historię, przyrodę, fantastyczne krajobrazy i niesamowite plaże z doskonałą infrastrukturą turystyczną. Turcja jest jednym z wiodących krajów w światowej turystyce.

Procedury wjazdu do Turcji są dużo mniej uciążliwe niż w wielu innych krajach świata. Cudzoziemcy podróżujący do Turcji muszą tylko wykazać paszport (a Polacy od niedawna mogą również tylko dowód osobisty) ważny przez kolejnych 6 miesięcy. Ponadto Turcja ma umowy o zwolnieniu z obowiązku wizowego z wieloma krajami, w tym z Polską.

Atrakcyjne ceny

Zabiegi medyczne w Turcji są bardzo popularne wśród pacjentów z Europy a także bliskiego wschodu i Ameryki Północnej. Niskie ceny w Turcji są wielką atrakcją dla osób szukających rozwiązania problemu z łysieniem, ale również u osób zainteresowanych stomatologią estetyczną, lub innymi zabiegami medycyny estetycznej. To właśnie połączenie atrakcyjnych cen i najlepszej jakości jest tym czego szukają klienci w Turcji.

Światowej klasy usługi

Szukając kliniki nie można się sugerować tylko ceną, ważne jest również wybranie kliniki posiadającej specjalną akredytację Ministerstwa Zdrowia, która gwarantuje, że używają nowoczesnych technik i sprzętu, a ich personel medyczny posiada niezbędne wykształcenie i umiejętności. Jack Strong Hair to nie tylko nowoczesna klinika gwarantująca pełne bezpieczeństwo dla pacjenta, ale również najlepsi specjaliści od zabiegów FUE, posiadający olbrzymie doświadczenia i gwarantujące najlepsze efekty. 

Zapewniamy polską obsługę dla naszych pacjentów i gwarantujemy im najlepszą opiekę podczas pobytu w Stambule. W naszej klinice zabiegi zawsze przeprowadzane są przez lekarza, który wykonuje najbardziej kluczowe elementy zabiegu.

5/5 - (1 vote)

Używamy cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Polityka prywatności